Dejte nám vědět

Poptávky a obchod

Poptávky vyřizuje:

Ota Titěra
  ota@peceodarce.cz
  +420777092936

Výše uvededné kanály jsou určeny výhradně novým zákazníkům. Zákazníci s podepsanou smlouvou musí využívat smluvené kanály podpory (jinak se v korespondenci utopíme).

Podpora a školení

Jste-li stávající zákazník nebo uživatel aplikace Péče o dárce, můžete pokládat dotazy a požadavky přes oficiální kanál podpory.

Ještě jednodušší je využít odkaz Kontaktovat podporu aplikace, který naleznete v patičce aplikace Péče a dárce.

Pošta

Datová schránka: vhsasu4

PGP: veřejný klíč

Faktury od nás chodí elektronicky z adresy fakturace@peceodarce.cz vždy na začátku každého měsíce (za služby za předchozí měsíc).

Papírovou poštu nevyužíváme a nepotřebujeme využívat.

  Buďte v obraze

Aktuálně nepotřebujete řešení pro péči o dárce, ale chcete mít přehled o tom, jak se posouvají naše služby kupředu a co nabízíme nového?

  • Manažerský přehled nových funkcí v aplikaci Péče o dárce
  • Přehled připravovaných funkcí a služeb na další 4 měsíce

...a také souhlasím nebude moje e-mailová adresa zneužita k jiným účelům a že se mohu kdykoliv odhlásit.

Potkejme se osobně

Osobní návštěvy jsou obvykle součástí zavádění aplikace nebo součástí konzultantských služeb. Provedení závazné nabídky, kalkulace a studie proveditelnosti se obvykle provádí formou elektronické komunikace nebo online setkání.

V případě, že jsme již ve společném kontaktu, můžete požádat o návštěvu v rámci konzultací nebo školení kdekoliv po Česku.


Portrét - Petr Urbančík

Petr Urbančík

Vedení vývoje aplikace a modulů

petr@peceodarce.cz

Petr se od roku 2010 věnuje vývoji rozličných specializovaných systémů pro správu dárců, aktivistů a dalších typů komunit. Byl u zrodu CRM Péče o dárce v Amnesty International a později založil společnost, která se stará výhradně o zákazníky z neziskového a impakt sektoru a dodává jim řešení na míru, ovšem využitelných vždy napříč pobočkami. Možnost jednoduchého a levného sdílení know-how napříč organizacemi považuje za největší výhodu dobře připravených online aplikací.

Jeho odpovědností je vedení vývoje CRM Péče o dárce a koordinace dodávky funkcí na zakázku.

Portrét - Ota Titěra

Ota Titěra

Podpora a konzultace

ota@peceodarce.cz

Ota se v posledních deseti letech věnuje online marktingu a budováním komunit podporovatelů a dárců. Absolvoval střední elektrotechnickou školu se zaměřením na informatiku a následně pokračoval ve studiu oboru fotografie a multimediální tvorby na vysoké škole UJEP. Během své profesní kariéry získal cenné zkušenosti a rozšířil svůj obzor prostřednictvím spolupráce s českými neziskovými organizacemi a spolky (je Amnesty International, Rovná odměna, Nové Háro aj.).

Ota se stará o školení a podporu jednotlivých organizací využívající aplikaci Péče o dárce a zpracováním jejich individuálních požadavků. Nad rámec běžné podpory poskytuje konzultace ohledně digitalizace, zlepšování komunikace s podporovateli a startování výkonnostního marketingu.

Portrét - Martin Balcar

Martin Balcar

Spolupracuje na strategickém plánování

martin@peceodarce.cz

Martin se věnuje fundraisingu přes 20 let (Nadace Divoké husy, Diakonie ČCE, Linka bezpečí, Amnesty International, Fórum dárců aj.) a sedm let Petrovi dával zpětnou vazbu z pozice vedoucího kampaní při vývoji fundraisingového a aktvistického modulu CRM Péče o dárce v Amnesty International. Následně modul úspěšně zaváděl na Lince bezpečí.

S Martinem můžete konzultovat vhodnost užití pro Vaši organizaci a