Dejte nám vědět

Poptávky a obchod

  info@peceodarce.cz

  Sjednejte si hovor

Pro snazší komunikaci můžete pro poptávku přiložit i cenovou kalkulaci, která obsahuje spoustu užitečných informací o Vaší organizaci.

Podpora a školení

Jste-li stávající zákazník nebo uživatel aplikace Péče o dárce, můžete pokládat dotazy a požadavky přes oficiální kanál podpory, nebo použijte přímo odkaz, který naleznete v patičce aplikace Péče a dárce.

Pošta

Datová schránka: vhsasu4

PGP: veřejný klíč

Faktury chodí elektronicky od provozovatele.

  Buďte v obraze

Aktuálně nepotřebujete řešení pro péči o dárce, ale chcete mít přehled o tom, jak se posouvají naše služby kupředu a co nabízíme nového?

  • Manažerský přehled nových funkcí v aplikaci Péče o dárce
  • Přehled připravovaných funkcí a služeb na další 4 měsíce

...a také souhlasím nebude moje e-mailová adresa zneužita k jiným účelům a že se mohu kdykoliv odhlásit.

Potkejme se osobně

Osobní návštěvy jsou obvykle součástí zavádění aplikace nebo součástí konzultantských služeb. Provedení závazné nabídky, kalkulace a studie proveditelnosti se obvykle provádí formou elektronické komunikace nebo online setkání.

V případě, že jsme již ve společném kontaktu, určitě se můžete těšit na návštěvu našich specialistů v rámci zavádění aplikace nebo školení.


Portrét - Petr Urbančík

Petr Urbančík

Vedení vývoje CRM Péče o dárce

petr@peceodarce.cz

Petr se od roku 2010 věnuje vývoji rozličných specializovaných systémů pro správu dárců, aktivistů a dalších typů komunit. Byl u zrodu CRM Péče o dárce v Amnesty International a později založil společnost, která se stará výhradně o zákazníky z neziskového a impakt sektoru a dodává jim řešení na míru, ovšem využitelných vždy napříč pobočkami. Možnost jednoduchého a levného sdílení know-how napříč organizacemi považuje za největší výhodu dobře připravených online aplikací.

Jeho odpovědností je vedení vývoje CRM Péče o dárce a koordinace dodávky funkcí na zakázku.

Portrét - Sámir Shanaáh

Sámir Shanaáh

Školení a ladění fundraisingových procesů

samir@peceodarce.cz

Sámir pracuje jako fundraiser již řadu let. Začínal v Amnesty International jako telefundraiser, kde se poprvé setkal s automatizovaným fundraisingem z pozice operátora konverzních a děkovacích kampaní a mohl prakticky porovnat kvality aplikce Péče o dárce s jinými systémy na trhu. Nyní pracuje ve stejné organizaci jako vedoucí fundraisingu.

Ve spolku Arnika vybudoval telefundraisingové oddělení a díky aplikaci Péče o dárce pomohl zvětšit kapacitu individuálního fundraisingu a posunul automatizaci v oddělení na vyšší úroveň, včetně napojení na PR oddělení. V České pirátské straně pomohl vybudovat celý individuální fundraising a správu firemních darů, napříč všemi aspekty: od technické přípravy online systémů, přes automatické procesy a telefundraising, po různé vychytávky v rámci péče o dárce.

Sámir je specialistou na použití CRM Péče o dárce. Součástí jeho aktivit jsou i obecná školení NNO na témata efektivního a moderního individuálního fundraisingu.

Portrét - Martin Balcar

Martin Balcar

Spolupracuje na strategickém plánování

martin@peceodarce.cz

Martin se věnuje fundraisingu přes 20 let (Nadace Divoké husy, Diakonie ČCE, Linka bezpečí, Amnesty International, Fórum dárců aj.) a sedm let Petrovi dával zpětnou vazbu z pozice vedoucího kampaní při vývoji fundraisingového a aktvistického modulu CRM Péče o dárce v Amnesty International. Následně modul úspěšně zaváděl na Lince bezpečí.

S Martinem můžete konzultovat vhodnost užití pro vaši organizaci.