Požádejte o zkušební verzi zdarma

S každým zájemcem o podrobnosti o naše služby a aplikaci si nejprve sjednáváme online nebo offline schůzku, abychom se více dozvěděli o konkrétních potřebách. Například: které systémy teď využíváte, jakou formou provozujete fundraising, jaké je obsazení týmů atp.


Jak si sjednat schůzku?

Napište Otovi na e-mail ota@peceodarce.cz, nebo mu zavolejte na: +420777092936 a sjednejte si první krátkou online schůzku (max. 30 minut).


Co se bude dít dál?

Na základě této schůzky Vám zašleme přístupy do prezentační verze, která je již přednastavena dle Vašich potřeb a v mnoha případech již může obsahovat i část dat (v rámci kalkulace nákladů na převod dat a po podpisu NDA).

Po obeznámení-se s detaily ohledně dat ve Vaší organizaci bude též vystavena formální a z naší stranu závazná kalkulace, která detailě popisuje i způsob případné spolupráce, harmonogram, podmínky podpory a záruky.

Prezentační verze obsahuje též základní nastavení šablon e-mailů dle vizuální identity Vaší organizace (např. pro demonstrace možností e-mailingu) a prostředí aplikace je též identitě barevně přizpůsobeno.