Podpora uživatelů aplikace a školení

Jste-li stávající zákazník nebo uživatel aplikace Péče o dárce, můžete pokládat dotazy a požadavky přes oficiální kanál podpory, nebo použijte přímo odkaz, který naleznete v patičce aplikace Péče a dárce.

Školení nových funkcí nebo přeškolení pracovníků (při změně týmu apod.) poskytujeme zdarma pro zákazníky, kteří využívají aplikaci déle než 18 měsíců.

Podmínky podpory

Když platíte měsíční platbu za licenci, v ceně je tento typ podpory:

Požadavky kvalifikujeme na několik typů, dle kterých se určuje doba reakce a cena:

Typ Reakční doba v pracovní dobu (dle času zaslání požadavku) Reakční doba mimo pracovní dobu (dle času zaslání požadavku) Cena
Urgentní závada (kvalifikovaná jako závada přímo zákazníkem) 3 hod. 12 hod. Zdarma1
Neurgentní závada Do následujícího prac. dne Do následujícího prac. dne Zdarma
Vylepšení stávající funkce Do 6 pracovních dní Do 6 pracovních dní Dle 50% z hod. sazby
Nová funkce Do 17 pracovních dní Do 17 pracovních dní Dle hod. sazby

1) V případě, že je prokázáno, že se nejedná o chybu v aplikaci nebo o jiný typ požadavku, je požadavek překvalifikován a účtována hodinová sazba (viz ceník programování funkce na přání) nutná k této analýze (rekvalifikaci).

Pracovní doba je definována v SLA dohodou mezi zákazníkem a provozovatelem. Nesmí ale překročit 8 hodin/den nebo 40 hodin/týden.

Doba vyřízení požadavků je vždy závislá na náročnosti požadavků a uživatel, který zadá požadavek je informován během reakční doby o konkrétních možnostech s ohledem na prioritu jiných čekajících požadavků a plán nasazení/testování nových verzí. Vylepšení a nové funkce jsou dodány obvykle do 2 týdnů (vč. testování). Závady jsou v drtivě většině případů dodány v rámci reakční doby, jinak je garantováno dodání dočasného řešení v rámci reakční doby, které řeší zablokované agendy tak, aby mohl uživatel vykonávat aktivity vy své kompetenci.

V případě nesplnění reakční doby nebo vyřešení závady může zákazník požadovat náhradu škody. Jedná se obvykle o cenu spojenou s náklady na mzdu pracovníka, který nemohl po dobu od uplynutí reakční doby vykonávat agendu.

  1. Oprava chyb a zodpovězení uživatelských dotazů, které nebyly školeny, nebo u které souvisí s agendami u kterých by špatné rozhodnutí uživatele mohlo vést k výraznému poškození data v aplikaci (tedy pokročilé funkce, které i přes snahu dokumentování vyžadují konzultaci). Tato forma podpory je poskytována zdarma.
  2. Nové funkce a vylepšení. Tato forma podpory je poskytována dle specifikací zákazníka a za dodatečnou cenu.
  3. Obecné méně prioritní vylepšení, které je možno zařadit do plánu obecného vývoje produktu a které jsou vypracovány pomaleji (v řádu měsíců). Tato forma podpory je poskytována zdarma po dobu trvání licence.

Poskytujeme záruku v době trvání licence na bezproblémový provoz aplikace a smluvených funkcí, která odpovídá definici: Aplikace se chová očekávaným a konzistentním způsobem a nemění chování, dokud to není požadováno ze strany zákazníka.