Napojení na jiné systémy a data

Aplikace Péče o dárce obsahuje připravené způsoby napojení na zdroje plateb, kontaktů apod. Může se jednat o jednorázové napojení (z důvodu migrace dat při zavádění aplikace), nebo průběžné zdroje dat. Níže je přehled všech aktuálně napojení připravených ihned k použití. Všechna napojení jsou automatická (není třeba provádět manuální úkony pro provoz, pouze prvotní nastavení).

Napojení jsou v abecedním pořadí dle názvu protistrany:

Napojení Import celé historie dat Způsob napojení, nutná součinnost
Rozšíření vlastní platební brány o platby v kryptoměnách Ne. Okamžitá evidence plateb přes kryptoměny, bez podpory pravidelných plateb, Dodání certifikátů a API přístupů pro napojení služeb ČSOB platební brány.
Informace o příchozích transakcí z Creditas Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo z banky, Dodání API přístupů pro napojení API (dle zaslaných instrukcí).
Informace o příchozích transakcí z ČSOB Ano. Dodatečně přes dodané XML/TXT/GPC výpisy. Napojení pomocí automatického čtení e-mailových notifikací o příchozích platbách zasílaných bankou, Nastavení v bankovnictví pro zasílání výpisů e-mailem na adresu aplikace.
Platby kartou přes vlastní platební bránu k účtu ČSOB Ne. Okamžitá evidence plateb kartou + vlastní platební brána (řešení od ČSOB), včetně podpory pravidelných plateb, Dodání certifikátů a API přístupů pro napojení služeb ČSOB platební brány.
Konverze a platby z Darujme.cz Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo z Darujme.cz, Dodání API přístupů pro napojení API (dle zaslaných instrukcí).
Konverze a platby z Darujme.sk Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo z Darujme.sk, Dodání API přístupů pro napojení API (dle zaslaných instrukcí).
Konverze a platby z darujspravne.cz Ano. Import starších výpisů. Napojení pomocí čtení souborů, které je třeba manuálně importovat z aplikace Darujspravne.cz do Péče o dárce, .
Synchronizace z/do seznamů kontaktů, vč. štítků a dalších polí Ne. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API pro sycnhronizaci kontaktů do listů., Dodání API přístupů pro napojení služeb (dle zaslaných instrukcí).
Informace o příchozích transakcí z ČS (Erste Group) Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo z banky, Dodání API přístupů pro napojení API pomocí registrace v portálu https://developers.erstegroup.com (dle zaslaných instrukcí).
Informace o příchozích transakcí z FIO Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo z banky, Dodání API přístupů pro napojení API (dle zaslaných instrukcí).
Platby kartou přes vlastní platební bránu Ne. Okamžitá evidence plateb kartou + vlastní platební brána (nutná registrace i spol. GP Webpay), včetně podpory pravidelných plateb, Dodání certifikátů a API přístupů pro napojení služeb GP Webpay.
Informace o příchozích transakcí z Komerční banky Ano. Dodatečně přes dodané XML/TXT/GPC výpisy. Napojení pomocí automatického čtení e-mailových notifikací o příchozích platbách zasílaných bankou, Nastavení v bankovnictví pro zasílání výpisů e-mailem na adresu aplikace (denní výpisy nebo příchozí transakce, strojově čitelný formát CSV, XML nebo TXT).
Informace o příchozích transakcí z Moneta bank Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo z banky, Dodání API přístupů pro napojení API (dle zaslaných instrukcí).
Import dat z CRM Nationbuilder Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického načtení dat přes API přímo z Vaší aplikace RayNet, včetně služeb deduplikace a vyčištění, Dodání API klíčů (dle zaslaných instrukcí) pro přístup do aplikace Nationbuilder a potvrzení vstupu aplikace Péče o dárce do vašich dat..
Informace o příchozích transakcí z PPF banky Ano. Dodatečně přes dodané XML/TXT/GPC výpisy. Napojení pomocí automatického čtení e-mailových notifikací o příchozích platbách zasílaných bankou, Nastavení v bankovnictví pro zasílání výpisů e-mailem na adresu aplikace (denní výpisy nebo příchozí transakce, strojově čitelný formát CSV, XML nebo TXT).
Informace o příchozích transakcí z Raiffeisenbank Ano. Dodatečně přes dodané XML/TXT/GPC výpisy. Napojení pomocí automatického čtení e-mailových notifikací o příchozích platbách zasílaných bankou, Nastavení v bankovnictví pro zasílání výpisů e-mailem na adresu aplikace.
Import dat z CRM Raynet Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického načtení dat přes API přímo z Vaší aplikace RayNet, včetně služeb deduplikace a vyčištění, Dodání administrátorského přístupu do Vašeho RayNetu pomocí API klíčů (dle zaslaných instrukcí).
Import dat ze SalesForce Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického načtení dat přes API přímo z Vaší aplikace SalesForce, včetně služeb deduplikace a vyčištění, Dodání administrátorského přístupu do Vašeho SalesForce (dle zaslaných instrukcí).
Zákazníci a zaplacené objednávky z e-shopu provozovaném na systému Shoptet Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo ze systému Shoptet s možností rozdělení objednávek na části darů/sbírky a poplatku za služby/produkt, Dodání API přístupů pro napojení služeb (dle zaslaných instrukcí).
Průběžná synchronizace dat Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického načtení dat přes API přímo z Vaší aplikace Tabidoo, zakládání a aktualizace záznamů v Péči o dárce dle individuálně dohodnutých instrukcí., Dodání API tokenu do Vašeho Tabidoo.
Informace o příchozích transakcí z Tatra banka Ano. Dodatečně přes dodané XML/TXT/GPC výpisy. Napojení pomocí automatického čtení e-mailových notifikací o příchozích platbách zasílaných bankou, Nastavení v bankovnictví pro zasílání výpisů e-mailem na adresu aplikace (denní výpisy nebo příchozí transakce, strojově čitelný formát CSV, XML nebo TXT).
Informace o příchozích transakcí z UniCredit bank Ano. Dodatečně přes dodané XML/TXT/GPC výpisy. Napojení pomocí automatického čtení e-mailových notifikací o příchozích platbách zasílaných bankou, Nastavení v bankovnictví pro zasílání výpisů e-mailem na adresu aplikace.
Informace o příchozích transakcí z VÚB Ano. Dodatečně přes dodané XML/TXT/GPC výpisy. Napojení pomocí automatického čtení e-mailových notifikací o příchozích platbách zasílaných bankou, Nastavení v bankovnictví pro zasílání výpisů e-mailem na adresu aplikace.
Zákazníci a zaplacené objednávky z e-shopu provozovaném na modulu WooCommerce Ano, automaticky. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API přímo z modulu WooCommerce, Dodání API přístupů pro napojení služeb (dle zaslaných instrukcí).

Napojení v přípravě

Napojení Import celé historie dat Způsob napojení, nutná součinnost
Synchronizace z/do seznamů kontaktů, vč. štítků a dalších polí Ne. Napojení pomocí automatického čtení dat přes API pro sycnhronizaci kontaktů do listů., Dodání API přístupů pro napojení služeb (dle zaslaných instrukcí).